O NÁS | FRANKO'S restaurant | Rozvoz Pizzy a jídel České Budějovice zdarma.

O nás

Rodinná restaurace Franko´s je otevřena od roku 2014. Společnou silou, s našimi zaměstnanci, se snažíme vytvořit takovou atmosféru, aby se zde naši hosté cítili co nejpříjemněji.

V naší restauraci velice rádi přivítáme rodinu s dětmi. Pro zabavení vašich ratolestí zde máme dětské židličky a stolečky, na kterých děti najdou omalovánky, různé stolní hry apod.. V létě se mohou vyřádit na trampolíně, popř. vyčkat na své jídlo v dětském koutku, kde se také jistě zabaví. Na naší zahrádce rovněž pohodlně zaparkujete kočárky, kola či koloběžky. Slušní pejsci a jiná zvířátka jsou vítána také.

V zimním čase vám k dobrému jídlu a pití zatopíme v krbu, nemusíte se tedy bát, že byste u nás zmrzli.

Posedět můžete v restauraci s barem, kam se pohodlně vejde 20 hostů, využít však můžete i náš salónek. Ten má kapacitu 12 hostů a lze si ho kdykoliv zarezervovat např. k uspořádání rodinné oslavy či firemní akce.

V létě můžete svůj volný čas strávit na útulné zahrádce s kapacitou 54 hostů. Rozhodnutí, zda usednete k jednomu ze šesti stolků či na některou ze tří lavic, je již na vás. V případě zájmu o konání akce s větším počtem lidí nás kontaktujte a my vám s radostí připravíme sezení dle vašich představ.

WiFi a dobíjení mobilních telefonů či tabletů je pro naše zákazníky zdarma.

Námi nabízená jídla jsou často označována jako italská, děláme je však na způsob, který nám i našim hostům vyhovuje a chutná, o čemž také svědčí mnohé pozitivní ohlasy a recenze. Jsme si však vědomi jedné věci a to té, že nikdo z nás není dokonalý. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, jsme připraveni ho řešit. V tomto směru jsme velmi zásadoví a host musí z naší restaurace vždy odcházet spokojený.

Naše pokrmy včetně dezertů a nápojů si můžete rovněž vychutnat v pohodlí svého domova či si je nechat dovézt např. do práce. Pro rozvoz jídel používáme vlastní auta, naši kurýři jsou řádně proškoleni a hlavně vedeni ke slušnému jednání u zákazníků. Námi používaný systém pro rozvoz pomáhá doručit vaši objednávku v co nejkratším čase a zákazník má přesné informace o své objednávce. Pokud si navíc objednáte přímo z našich internetových stránek, máte např. přehled o poloze kurýra.

Naši kurýři jsou vybaveni přenosným platebním terminálem, přes který můžete pohodlně zaplatit bezkontaktně nejen platebními kartami typu Visa, Mastercard, ale také stravenkovou kartou Sodexo, Ticket restaurant (Edenred), Naše stravenka, Cheque Déjeuner, Gusto karta. Samozřejmostí je platba klasickou papírovou stravenkou.

Přejeme vám dobrou chuť a mnoho příjemných chvil strávených v naší rodinné restauraci Franko´s!

Majitelé restaurace Franko´s