O NÁS | FRANKO'S restaurant | Rozvoz Pizzy a jídel České Budějovice zdarma.

O nás

Jsme rodinná restaurace otevřena od roku 2014. Spolu s kuchaři a servírkami  se snažíme vytvořit v naší restauraci příjemnou atmosféru aby se naši hosté cítili dobře.  

Jsme rádi, když můžeme u nás přivítat rodinku s dětmi. Pro děti máme dětské židličky, omalovánky a různé stolní hry, aby se zabavili, když budou čekat na své jídlo. V létě na ně čeká trampolína s dětským koutkem, kde se můžou pořádně vyřádit. Kočárky a kola můžete bez problému u nás bezpečně zaparkovat.  Slušní pejsci jsou vítáni také.

V zimním čase topíme v krbu, takže u nás nezmrznete.

K dispozici máme restauraci s barem kam se vejde 20 hostů. Dále tu máme salónek, který si můžete zarezervovat k uspořádání rodinných, firemních a soukromých akcí. Sem se vejde 12 hostů. Celá naše restaurace je nekuřácká.

V létě otevíráme útulnou zahrádku s kapacitou 54 hostů. Máme tu 6 stolků po čtyřech a 3 velké lavice k nimž může zasednout až 10 hostů k jedné lavici. V případě zájmu na akci s větším počtem osob nás kontaktujte a my vám můžeme stoly srazit abyste byli pohromadě.

Zahrádku máme rozdělenou na kuřáckou a nekuřáckou část abychom vyhověli kuřákům i nekuřákům a dětem.

WiFi a dobití telefonu je pro zákazníky zdarma.

Naše nabízená jídla jsou často spojována jako italské, ale děláme je na způsob, který nám chutná. Jsme docela zásadový a to tak, že náš zákazník musí odcházet spokojený, pokud se objeví nějaký problém řeší ho přímo majitel.

Jsme i tzv. rozvozová restaurace. Naše jídla si můžete objednat i domů, do práce a to pohledně i s nápoji a dezerty. Máme vlastní auta i s vlastními řidiči, které řádně zaškolujeme a dbáme na to aby se hlavně chovali slušně nejen na silnici ale i u našich zákazníků. Pro rozvozy používáme sofistikovaný systém, který nám pomáhá vám doručit jídlo co nejdříve a hlavně vy jako zákazník máte přesné informace o vaší objednávce a i poloze kurýra, který vám ho veze. Pro pohodlné objednávaní vám doporučuji objednávat přes naše webové stránky kde hlavně uvidíte, kdy vám jídlo přibližně dorazí. Každá objednávka je personálem restaurace potvrzena.

Naši kurýři jsou vybaveni Přenosným platebním terminálem přes, který můžete zaplatit bez kontaktně nejen platebními kartami typu Visa, Mastercard ale i stravenkovou kartou od Sodexo, Ticket restaurant (Edenred), Naše stravenka, Cheque Déjeuner, Gusto Karta. Možné je zaplatit i klasickou papírovou stravenkou.

    Majitelé restaurace Franko‘s